Кошничка 0 x

Product

Benton Goodbye Redness Centella Gel 100g

1.476 ден 1.320 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Бентон довидување на црвенилото, центела гелот содржи 80% екстракт од Centella asiatica и ја ослободува од стрес умората кожа. Тој и помага на кожата да ја врати својата сила одржувајќи ја здрава и чиста. Дерматолошки тестирано Состав: Екстракт од Centela asiatica, вода, глицерин, каламин, пентилен гликол, аргинин, амониум акрилоилдиметил- таурат/ VP кополимер, акрилати/C10-30 алкил акрилат кросполимер, натриум глуконат, вода од Chamaecyparis obtusa, пропандиол, бутилен гликол, екстракт од кора од Enantia chlorantha, 1,2-хексан- диол, дикалиум глициризат, екстракт од лист од Melaleuca alternifolia (чајно дрво), екстракт од Portulaca oleracea, екстракт од Houttuynia cordata, азијатна киселина, мадекасинска киселина, каприлен/ капрински триглицерид, хидрогениран фосфатидилхолин, сахароза стеарат, цетеарил алкохол.

Benton Goodbye Redness Centella Gel 100g

1.476 ден 1.320 ден