Кошничка 0 x

Product

Benton Goodbye Redness Centella Маска

197 ден 160 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Збогатена со состојките добиени од Centella Asiatica, Goodbye redness Centella лист-маската на Benton ја хидрира и смирува кожата. Оваа маска помага кожата да се одржи чиста. Mоже да се користи за кожа на која и треба моментална хидратација, црвенкаста кожа предизвикана од

Benton Goodbye Redness Centella Маска

197 ден 160 ден

Нема на залиха