Кошничка 0 x

Product

COSRX Hydrium Triple Hyaluronic Water Wave Sheet Mask

360 ден 290 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Формулирана со тројна хијалуронска киселина, брзо апсорбирачката есенција од оваа маска на кожата ѝ дава чуство на богата хидратација и свежина.

COSRX Hydrium Triple Hyaluronic Water Wave Sheet Mask

360 ден 290 ден

Нема на залиха