Кошничка 0 x

Product

COSRX Full Fit Propolis Light Ampoule

1.720 ден 1.377 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Формулирана со 83,25% екстракт од прополис, оваа висококонцентрирана ампула го осветлува тенот и на кожата ѝ пружа долготрајна хидратација и таа зрачи со младешки сјај.

COSRX Full Fit Propolis Light Ampoule

1.720 ден 1.377 ден

Нема на залиха