Кошничка 0 x

Product

COSRX Pure Fit Cica Cream

1.960 ден 1.764 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Со 58,6% Pure Fit CICA-7 Complex кој комбинира смирувачки, навлажнувачки и зајакнувачки состојки, овој крем ја смирува иритираната кожа.

Pure Fit CICA-7 Complex 58.6%: азијатикозид, азијатна киселина, мадекасинска киселина, мадекасозид, екстракт од Centella asiatica, екстракт од лист од Centella asiatica, екстракт од корен од Centella asiatica.

COSRX Pure Fit Cica Cream

1.960 ден 1.764 ден

Нема на залиха