Кошничка 0 x

Product

COSRX Salicylic Acid Daily Gently Cleanser

795 ден 632 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Со формула богата со растителни екстракти и 0.5% салицилна киселина, ова средство за чистење нежно ги отстранува нечистотиите и вишокот на себум.

COSRX Salicylic Acid Daily Gently Cleanser

795 ден 632 ден

Нема на залиха