Кошничка 0 x

Product

COSRX Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask

1.267 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask е ноќна маска богатена со повеќе од 87% екстракт од прополис и природен пчелин восок, оваа маска на кожата ѝ пружа интензивна хидратација и освежителна влажност.

Употреба: По миењето и нанесувањето на тонер, нанесете рамномерно на целото лице. Оставете да делува во текот на ноќта и исплакнете ја наутро.

Состав: екстракт прополис, бутилен гликол, глицерин, бетаин, 1,2-хександиол, PEG-60 хидрогенирано рицинусово масло, аргинин, екстракт од семе од Cassia obtusifolia, диметикон, етилхексилглицерин, карбомер, натриум хијалуронат, пчелин восок, алантоин, пантенол, настриум полиакрилат, аденозин.

 

COSRX Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask

1.267 ден

Нема на залиха