Кошничка 0 x

Product

Данини органско масло од арган 10ml

280 ден

Тоа е ладно цедено, не рафинирано, органско масло од арган на домашниот бренд за природна козметика Данини.

Органското масло од арган ја навлажнува и регенерира кожата на лицето, исто така делува против брчки. Помага во обновување и омекнување на испукана и груба кожа. Погодно е за употреба кај изгореници за ревитализација на кожата, или испукани врвови на коса.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Данини органско масло од арган 10ml

280 ден