Кошничка 0 x

Product

Данини органско масло од морков 10ml

280 ден

Тоа е ладно цедено, не рафинирано, органско масло од морков на домашниот бренд за природна козметика Данини.

Органското масло од морков содржи хранливи материи, како што се витамини А, Е и бета-каротен. Погодно е за нега на особено сува и зрела кожа на која ѝ ја враќа влажноста и свежината.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Данини органско масло од морков 10ml

280 ден