Кошничка 0 x

Product

FAEBEY Concentrate FOREVER YOUNG with ABS Cranberry and Resveratrol / 30ml

1.350 ден 790 ден

Toa e серум со чудесни природни смирувачки и антиоксидантни активни состојки кој помага да се заштитат нашите клетки од штетното дејство на слободните радикали и да се спречи оксидацијата на клетките. Резвератролот, познат како молекула на „вечната младост“, е одличен сојузник кога станува збор за борба против знаците на стареење и одложување на процесот на стареење на кожата. Обезбедува цврстина и еластичност на кожата.

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Земја на производство: Шпанија

Состав: Glycerin, Aqua (Water), Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid, Butylene Glycol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate, Triethylene Glycol, Potassium Sorbate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Resveratrol, Parfum (Fragrance), Sodium Hyaluronate, CI 16255, Copper Gluconate, Sodium Hydroxide, Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract, CI 42051.

FAEBEY Concentrate FOREVER YOUNG with ABS Cranberry and Resveratrol / 30ml

1.350 ден 790 ден