Кошничка 0 x

Product

FAEBEY Micellar Water PURE DETOX with Eco Green Tea and White Shiitake / 200ml

890 ден 590 ден

Toa e мицеларна вода која е многу нежна за кожата, но која совршено ја отстранува шминката и нечистотијата во еден чекор, оставајќи ја кожата чиста и сјајна, со чувство на хидратација и максимална мекост. Без масла, сапун и алкохол. Погодена е за сите типови кожа.

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Земја на производство: Шпанија

Состав: Aqua (Water), Glycerin, Decyl Glucoside, Lentinus Edodes Mycelium Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Citric Acid, Sodium Levulinate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Polyglyceryl-4 Caprate, Potassium Sorbate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Polyglyceryl-3 Cocoate, Sodium Phytate, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol.

FAEBEY Micellar Water PURE DETOX with Eco Green Tea and White Shiitake / 200ml

890 ден 590 ден