Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Tail Lasting Sharp Pen Liner 01 Ink Black

799 ден 750 ден

Нема на залиха

Водоотпорен и уникатен течен ајлајнер во форма на пенкало кој има стабилна формула, заситен е со светла боја и има удобна четка, со која лесно е да се повлече линија од која било дебелина и форма. Лесно се нанесува, не се размачкува и е долготраен.

Употреба: Нежно повлечете ја линијата за очи долж линијата на трепките.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Holika Holika Tail Lasting Sharp Pen Liner 01 Ink Black

799 ден 750 ден

Нема на залиха