Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Wonder Drawing 24hr Auto Eyeliner 01 Black

395 ден 237 ден

Нема на залиха

Ајлајнер кој обезбедува нежна апликација, не ја оштетува и не ја истегнува нежната кожа на очните капаци. Кога е целосно сув, создава трајна обвивка, која не се размачкува. Овој ајлајнер во форма на удобен молив ви овозможува да креирате и тенка и дебела линија, во зависност од аголот на апликацијата. Заситените пигменти задржуваат богата боја цел ден, а соиното масло се грижи за чувствителната кожа на очните капаци.

Употреба: Нежно повлечете ја линијата за очи долж линијата на трепките.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Holika Holika Wonder Drawing 24hr Auto Eyeliner 01 Black

395 ден 237 ден

Нема на залиха