Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Good Cera Super Ceramide Cream 60ml

1.899 ден

Високо функционален целосен раствор на серум кој ја прави чувствителната кожа мека и еластична со силна навлажнувачка способност.

Употреба: Нанесете соодветна количина по должина на текстурата на кожата и нежно тапкајте за подобра апсорпција.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Holika Holika Good Cera Super Ceramide Cream 60ml

1.899 ден