Кошничка 0 x

Product

iUNIK Beta-glucan Daily Moisture Cream 60ml

880 ден 719 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Овој крем помага во хидратација на сувата кожа и подобрување на функцијата на нејзината бариера со помош на бета-глукан, природен навлажнувач добиен од печурки, екстракт од азиска центела и комплекс од црвено овошје (прунус, малина, јагода, праска, пуника)

Бета-глукан 3 000 mg
Хипер хидратантен

Функционална козметика со двојна функција, осветлување и спречување на брчки

Начин на употреба: По нанесувањето на производите за основна нега нанесете соодветна количина од кремот и размачкувајте од центарот кон контурите за да се апсорбира.

iUNIK Beta-glucan Daily Moisture Cream 60ml

880 ден 719 ден

Нема на залиха