Кошничка 0 x

Product

Yeouth Neck Firming Cream 60ml

2.450 ден 1.990 ден

Пружете ѝ љубов на кожата на вратот и деколтето!

За совршена нега за зацврстување на вратот и деколтето ви го препорачуваме 𝗡𝗲𝗰𝗸 𝗙𝗶𝗿𝗺𝗶𝗻𝗴 𝗖𝗿𝗲𝗮𝗺 на американскиот бренд 𝗬𝗲𝗼𝘂𝘁𝗵.

Бенефит:
▪️ Ја намалува збчканоста на кожата
▪️ Ја зголемуа еластичноста
▪️ Видливо ги намалува вертикалните линии
▪️ Ги намалува брчките
▪️ Ги намалува старечките дамки
▪️ Ја прави кожата пополна и помазна
▪️ Ја зацврстува кожата
▪️ Ја подобрува линијата на вилицата

Совет: За повпечатливи резултати практикувајте и вежби за зацврстување на вратот.

Клучни состојки:
▪️ Опелин
▪️ Витамин Ц
▪️ Зелен чај

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Земја на производство: САД

Состав: Aqua, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Acetyl Hexapeptide-8, Hyaluronic Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Dimethyl Sulfone, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Squalane, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Beeswax, Pentylene Glycol, Carbomer, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Xanthan Gum, Carrageenan, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Polyacrylamide, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Polysorbate 20, 3-Aminopropane Sulfonic Acid, Calcium Hydroxymethionine, C13-14 Isoparaffin, Hydroxyethylcellulose, Tocopheryl Acetate, Laureth-7, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Paullinia Cupana (Guarana) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Flower Extract, Calendula Officinalis (Calendula) Flower Extract, Citric Acid.

Yeouth Neck Firming Cream 60ml

2.450 ден 1.990 ден