Кошничка 0 x

Product

Yeouth Neck Firming Cream 60ml

2.450 ден 1.960 ден

Пружете ѝ љубов на кожата на вратот и деколтето!

За совршена нега за зацврстување на вратот и деколтето ви го препорачуваме 𝗡𝗲𝗰𝗸 𝗙𝗶𝗿𝗺𝗶𝗻𝗴 𝗖𝗿𝗲𝗮𝗺 на американскиот бренд 𝗬𝗲𝗼𝘂𝘁𝗵.

Бенефит:
▪️ Ја намалува збчканоста на кожата
▪️ Ја зголемуа еластичноста
▪️ Видливо ги намалува вертикалните линии
▪️ Ги намалува брчките
▪️ Ги намалува старечките дамки
▪️ Ја прави кожата пополна и помазна
▪️ Ја зацврстува кожата
▪️ Ја подобрува линијата на вилицата

Совет: За повпечатливи резултати практикувајте и вежби за зацврстување на вратот.

Клучни состојки:
▪️ Опелин
▪️ Витамин Ц
▪️ Зелен чај

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Yeouth Neck Firming Cream 60ml

2.450 ден 1.960 ден