Кошничка 0 x

Product

iUNIK Beta-glucan Power Moisture Serum

1.375 ден 1.031 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Серум за хипер хидратација, подобрување на еластичноста, исхрана и смирување на кожата.

Начин на употреба: Со пипетата нежно нанесете соодветна количина на лицето и оставете да се впие.

iUNIK Beta-glucan Power Moisture Serum

1.375 ден 1.031 ден

Нема на залиха