Кошничка 0 x

Product

iUNIK Centella Calming Gel Cream 60ml

880 ден 719 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Овој лесен и хидратантен гел крем помага во смирување на акните и ослободување од стресот кај чувствителната кожа благодарение на водата од азиска центела застапена со 70% и водата од лист од чајно дрво застапена со 10%.

Вода од азиска цетела 70%
Вода од чајно дрво 10%
Смирување на акни

Функционална козметика со двојна функција,
осветлување и спречување на брчки.

Употреба: По нанесувањето на производите за основна нега нанесете соодветна количина од кремот и размачкувајте од центарот кон контурите за да се апсорбира.

[Woo_Frequently_added]

iUNIK Centella Calming Gel Cream 60ml

880 ден 719 ден

Нема на залиха