Кошничка 0 x

Product

iUNIK Rose Galactomyses Synergy Serum 30ml

1.100 ден 899 ден

Нема на залиха

Тоа е серум кој на кожата ѝ пружа моќна хидратација, го регулира балансот на водата и мастите, ја спречува појавата на брчки и ја осветлува кожата.

Начин на употреба: Со пипетата нежно нанесете соодветна количина на лицето и оставете да се впие.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Тоа е серум кој на кожата ѝ пружа моќна хидратација, го регулира балансот на водата и мастите, ја спречува појавата на брчки и ја осветлува кожата.

Начин на употреба: Со пипетата нежно нанесете соодветна количина на лицето и оставете да се впие.

iUNIK Rose Galactomyses Synergy Serum 30ml

1.100 ден 899 ден

Нема на залиха