Кошничка 0 x

Product

Klairs Midnight Blue Calming Cream 60ml

1.780 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Midnight Blue Calming Cream е нежен крем богат со азулен, кој пријатно и брзо ја смирува сензитивноста. Мала количина од кремот се нанесува на областа на која и е потребно смирување, наутро и навечер по нанесубвањето на тонер и серум. Изненадувачки факт е што мистериознo сината боја, не се должи вештачко обојување, туку на една од неговите состојки од природно потекло: гвајазулен, растителна состојка добиена од камилица.

Нанесете мала количина на областа на која и е потребно смирување, наутро и навечер по нанесубвањето на тонер и серум.

Klairs Midnight Blue Calming Cream 60ml

1.780 ден