Кошничка 0 x

Product

MIzon Collagen 100 Ampoule

1.490 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: , Бренд:

За да добиете затегната и еластична кожа каква што сте посакувале, Ви ја препорачуваме Mizon Collagen 100 ампулата со висока концентрација на морски колаген (90%)  која е наменета за опуштена кожа и подобрување на состојбата со брчките. Богата со хранливи состојки, дизајнирана е да ја оддржува еластичноста и цврстината за постигнување на младешки изглед. Нејзината брза апсорпција создава непосреден ефект во зајакнувањето на кожата. Со природен протеин, без вештачки бои и ароми, ова е дерматолошки тестиран производ кој не предизвикува иритации.

Употреба: По чистењето и тонирањето, нанесете мала количина на лицето и вратот и тапкајте нежно за подобра апсорпција.

MIzon Collagen 100 Ampoule

1.490 ден

Нема на залиха