Кошничка 0 x

Product

Mizon Collagen Power Lifting Toner

1.290 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Collagen power lifting toner е тонер кој содржи висока концентрација на раствор од колаген, делува смирувачки и овозможува совршен почеток за нега, хидратација и зацврстување на кожата. Jа подобрува еластичноста на кожата со надополнување на постојниот колаген во кожата. Збогатениот колаген ја одржува кожата мазна и радијантна додека ги намалува фините линии и брчките.

Употреба: По чистењето на лицето, нанесете од тонерот на памучна подлога и нанесете на ллицето, два пати дневно, наутро и навечер.

Mizon Collagen Power Lifting Toner

1.290 ден

Нема на залиха