Кошничка 0 x

Product

Mizon Collagen Set

1.880 ден

Тоа е сет од четири производи со колаген за сеопфатна нега на лицето. Пмага за хидратација, зацврснување и лифтинг на кожата. Сетот содржи тонер, емулзија, ампула и крем.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Mizon Collagen Set

1.880 ден