Кошничка 0 x

Product

Mizon Joyful Time Essence Mask – Cucumber

120 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Среќни моменти за вашата кожа! Mizon Joyful Time Essence Mask – Cucumber е маска со есенција од краставица која решава многу проблеми со кожата и овозможува изглед на здрава и младешка кожа. Лист-маската со есенција од краставица нежно ја навлажнува кожата, ја смирува и и дава свеж и чист изглед.

Тоа е 3D лист-маска која природно се прилепува на кожата за да даде високо концентрирани активни состојки кои ја одржуваат кожата хидрирана.

Употреба: По миењето на лицето, нанесете тонер. Потоа извадете ја лист-маската од пакувањето. Покријте го лицето со маската з апочнувајќи со делот околу очите. По 10 до 20 минути отстранете ја маската и нежно тапкајте го лицето за да се впие преостанатата есенција.

Mizon Joyful Time Essence Mask – Cucumber

120 ден

Нема на залиха