Кошничка 0 x

Product

Mizon Joyful Time Essence Mask Hyaluronic Acid

120 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Среќни моменти за вашата кожа! Маската со есенција од хијалуронска киселина ја подобрува состојбата на кожата. Есенцијата од хијалуронска киселина ја надополнува влажноста на кожата, овозможувајќи здрава состојба на кожата.

Тоа е 3D лист-маска која природно се прилепува на кожата за да даде високо концентрирани активни состојки кои ја одржуваат кожата чиста и негувана.

Употреба: По миењето на лицето, нанесете тонер. Потоа извадете ја лист-маската од пакувањето. Покријте го лицето со маската започнувајќи со делот околу очите. По 10 до 20 минути отстранете ја маската и нежно тапкајте го лицето за да се впие преостанатата есенција.

 

Mizon Joyful Time Essence Mask Hyaluronic Acid

120 ден

Нема на залиха