Кошничка 0 x

Product

Mizon Snail Repair Intensive Essence 100 ml

1.390 ден

Нема на залиха

Есенција збогатена со слуз од полжав која ја подобрува еластичноста на кожата.

 

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Употреба: Нанесете нежно соодветна количина на лицето од средината кон надвор и тапкајте зада се апсорбира целосно.

Состав: вода, метилпропандиол, филтрат од слуз од полжав , глицерин, глицерет-26, карбомер, трометамин, трехалоза, фруктоолигосахариди, сахарид хидролизат, етилхексилглицерин, натриум полиакрилат, 1,2-хександиол, пулулан, пропандиол, аденозин, динатриум EDTA, екстракт од Centella asiatica, екстракт од Houttuynia cordata, екстракт од семе од Salvia hispanica, натриум хијалуронат, хијалуронска киселина, феноксиетанол.

Mizon Snail Repair Intensive Essence 100 ml

1.390 ден

Нема на залиха