Кошничка 0 x

Product

Tonymoly Panda’s Dream White Magic Cream

850 ден 514 ден

Нема на залиха

Кажете им збогум на темните дамки со панда Магичениот крем! Исполнет со ниацинамид и бамбус сок, овој магичен крем е доста хидратантен и помага за осветлување на кожата. Ги намалува црвенилото и темните дамки со природно осветлување на тенот. Богатата, хидрантна, и хранлива текстура прави овој крем лесно да се абсорбира во кожата за да обезбеди трајна хидратација, така што кожата изгледа здраво и природно.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Tonymoly Panda’s Dream White Magic Cream

850 ден 514 ден

Нема на залиха