Кошничка 0 x

Product

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Skin

1.250 ден

Овој хидратантен тонер нежно ја освежува и смирува кожата, создавајќи изедначен тен што е инстантно ревитализиран, осветлен и омекнат. Антиоксидансот ферментиран зелен чај го надополнува и балансира нивото на влага во кожата, ја прочистува и подготвува кожата поефикасно да апсорбира серуми и навлажнувачи.

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Skin

1.250 ден