Кошничка 0 x

Product

Benton Honest Cleansing Foam 150g

800 ден 640 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Benton Honest линијата содржи безбедни состојки за чиј врвен квалитет може да бидете сигурни. Формулирана со природни сурфактанти добиени од масло од палма, Benton Honest пената за чистење благо ја чисти изморената кожа. Помага за ослободување од предизвикувачите на стрес и нечистотијата. Оваа пена за чистење не само што ја чисти туку и ја хидрира кожата намалувајќи ја затегнатоста. Благ чистач за сите видови кожа произведен со природни супстанции. Може да се користи за кожа која се чувствува затегната по чистењето, кожа со дисбаланс на вода и масти, за дехидрирана и сува кожа, кожа која е чувствителна на штетни хемикалии.

Benton Honest Cleansing Foam 150g

800 ден 640 ден

Нема на залиха