Кошничка 0 x

Product

COSRX Pure Fit Cica Toner

1.350 ден 1.080 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Со 81,9% Pure Fit CICA-7 Complex кој комбинира смирувачки, навлажнувачки и зајакнувачки состојки, овој тонер ја смирува иритираната кожа.

Pure Fit CICA-7 Complex 81.9%: азијатикозид, азијатна киселина, мадекасинска киселина, мадекасозид, екстракт од Centella asiatica, екстракт од лист од Centella asiatica, екстракт од корен од Centella asiatica.

COSRX Pure Fit Cica Toner

1.350 ден 1.080 ден