Кошничка 0 x

Product

iUNIK Black Snail Restore Cream 60ml

880 ден 761 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Овој анти-ејџинг крем, кој ја обновува кожата, помага во опоравување на кожата со уморен изглед, ги намалува лузните и ја подобрува еластичноста на кожата.

Филтрат од слуз од полжав 58%
Вода од лист од Centella asiatica 9,8%

Обновување на кожата и прихрана
Функционална козметика за спречување на брчки

Употреба: По нанесувањето на производите за основна нега нанесете соодветна количина од кремот и размачкувајте од центарот кон контурите за да се апсорбира.

iUNIK Black Snail Restore Cream 60ml

880 ден 761 ден

Нема на залиха