Кошничка 0 x

Product

iUNIK Rose Galactomyces Silky Tone-up Cream 40ml

1.210 ден 847 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Водата од провансалска роза, ориенталниот хербален екстракт и филтратот од ферменти на галактомицес 5 000 ppm, даваат богата хидратација и го регулираат балансот на влажноста. Тое е лесен крем кој помага за осветлување на тенот и одржување на сјајна кожа.

Филтрат од ферменти на галлактомицес 5 000 ppm

Функционална козметика со двојна функција, осветлување и спречување на брчки.

По нанесувањето на производите за основна нега нанесете соодветна количина од кремот и размачкувајте од центарот кон контурите за да се апсорбира.

iUNIK Rose Galactomyces Silky Tone-up Cream 40ml

1.210 ден 847 ден

Нема на залиха