Кошничка 0 x

Product

iUNIK Tea Tree Relief Serum 30ml

1.100 ден 899 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Тоа е серум кој на кожата ѝ пружа моќно смирување, природна хидратација, нега против брчки, изедначување и осветлување на тенот.

Начин на употреба: Со пипетата нежно нанесете соодветна количина на лицето и оставете да се впие.

iUNIK Tea Tree Relief Serum 30ml

1.100 ден 899 ден

Нема на залиха