Кошничка 0 x

Product

Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop

1.390 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
За производот

Кажете им збогум на уморниот изглед на кожата и зголемените пори. Пробајте и уверете се зошто овој производ е продаден во преку 1 милион примероци. Направен со природно ефикасни состојки кои се безбедни и не иритирачки, овој производ ја поттикнува и ја подмладува вашата кожа со моќта на чистиот витамин Ц!

Содржи клучни состојки кои ни доаѓаат директно од природата и концентриран чист витамин Ц, со чија помош иновативната фирмула на овој производ ја ревитализира, негува и ја подобрува Вашата кожа.

Употреба

Нанесете соодветна количина на лицето и вратот наутро и навечер. Доколку имате чувсвителна кожа нанесете мешавина од 1-2 капки со серум или крем.

Активни состојки

• Чист витамин Ц

• Екстракт од центела

• Екстракт од јузу

• Екстракт од грејпфрут

Состав

Состав: вода, пропилен гликол, аскорбинска киселина, хидроксиетилцелулоза, екстракт од Centella asiatica, екстракт од плод од Citrus junos, екстракт од плод од Illicium verum (анасон), екстракт од плод од Citrus paradisi (грејпфрут), екстракт од цвет од Nelumbium speciosum, екстракт од корен од Paeonia suffruticosa, екстракт од корен од Scutellaria baicalensis, полисорбат 60, екстракт од Brassica oleracea italica (брокула), екстракт од плод од Chaenomeles sinensis, масло од Citrus aurantium dulcis (портокал), натриум акрилат/натриум акрилоилдиметил таурат кополимер, динатриум EDTA, масло од Lavandula angustifolia (лаванда), екстракт од Camellia sinensis callus culture extract, екстракт од дрво од Larix europaea, екстракт од Chrysanthellum indicum, екстракт од корен од Rheum palmatum, екстракт од корен од Asarum sieboldi, екстракт од лист од Quercus mongolia, екстракт од Persicaria hydropiper, екстракт од корен од Corydalis turtschaninovii, екстракт од корен од Coptis chinensis, екстракт од гранки од Magnolia obovata, лизин HCL, пролин, натриум аскорбил фосфат, ацетил метионин, теанин, лецитин, ацетил глутамин, sh-олигопептид-1, sh-олигопептид-2, sh-полипептид-1, sh-полипептид-9, sh-полипептид-11, ферментиран екстракт од бацилус/фолна киселина/соја, натриум хијалуронат, каприлил гликол, бутилен гликол, 1,2-хександиол, лимонен.

Кажете им збогум на уморниот изглед на кожата и зголемените пори. Пробајте и уверете се зошто овој производ е продаден во преку 1 милион примероци. Направен со природно ефикасни состојки кои се безбедни и не иритирачки, овој производ ја поттикнува и ја подмладува вашата кожа со моќта на чистиот витамин Ц!

Содржи клучни состојки кои ни доаѓаат директно од природата и концентриран чист витамин Ц, со чија помош иновативната фирмула на овој производ ја ревитализира, негува и ја подобрува Вашата кожа.

Нанесете соодветна количина на лицето и вратот наутро и навечер. Доколку имате чувсвителна кожа нанесете мешавина од 1-2 капки со серум или крем.

• Чист витамин Ц

• Екстракт од центела

• Екстракт од јузу

• Екстракт од грејпфрут

Состав: вода, пропилен гликол, аскорбинска киселина, хидроксиетилцелулоза, екстракт од Centella asiatica, екстракт од плод од Citrus junos, екстракт од плод од Illicium verum (анасон), екстракт од плод од Citrus paradisi (грејпфрут), екстракт од цвет од Nelumbium speciosum, екстракт од корен од Paeonia suffruticosa, екстракт од корен од Scutellaria baicalensis, полисорбат 60, екстракт од Brassica oleracea italica (брокула), екстракт од плод од Chaenomeles sinensis, масло од Citrus aurantium dulcis (портокал), натриум акрилат/натриум акрилоилдиметил таурат кополимер, динатриум EDTA, масло од Lavandula angustifolia (лаванда), екстракт од Camellia sinensis callus culture extract, екстракт од дрво од Larix europaea, екстракт од Chrysanthellum indicum, екстракт од корен од Rheum palmatum, екстракт од корен од Asarum sieboldi, екстракт од лист од Quercus mongolia, екстракт од Persicaria hydropiper, екстракт од корен од Corydalis turtschaninovii, екстракт од корен од Coptis chinensis, екстракт од гранки од Magnolia obovata, лизин HCL, пролин, натриум аскорбил фосфат, ацетил метионин, теанин, лецитин, ацетил глутамин, sh-олигопептид-1, sh-олигопептид-2, sh-полипептид-1, sh-полипептид-9, sh-полипептид-11, ферментиран екстракт од бацилус/фолна киселина/соја, натриум хијалуронат, каприлил гликол, бутилен гликол, 1,2-хександиол, лимонен.

Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop

1.390 ден

Нема на залиха

Препорачана комбинација

  • Распродадено-30%
  • Распродадено-5%