Кошничка 0 x

Product

Mizon Snail Recovery Gel Cream

890 ден

Нема на залиха

Snail Recovery gel cream е лесен тип на гел крем кој помага во негување на кожата. Во својот состав содржи концентриран екстракт од секрет од полжав (80%) кој помага во санирањето на проблеми со кожата, преку намалување на лузни од акни, темни дамки и фини линии.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Употреба: По чистењето, нанесете соодветна количина на лицето и тапкајте нежно за подобра апсорпција.

Mizon Snail Recovery Gel Cream

890 ден

Нема на залиха