Кошничка 0 x

Product

Tonymoly From Ganghwa Pure Artemisia Calming Watery Cream

1.850 ден 1.110 ден

Нема на залиха

Овој крем содржи 87% екстракт од артемизија која има смирувачки својства на иритираната кожа за блескав и свеж изглед. Екстракт од кора од врба и катехин добиени од зелен чај помагаат да ја смират, омекнат и да ги отстранат мртвите клетки на кожата.Извобилува со богата водена текстура и нелеплива завршница.Како да се користи:Нанесете соодветна количина рамномерно на кожата и нежно тапкајте за подобра апсорпција.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Tonymoly From Ganghwa Pure Artemisia Calming Watery Cream

1.850 ден 1.110 ден

Нема на залиха