Кошничка 0 x

Product

Tonymoly The Black Tea London Classic Cream

1.600 ден

Нема на залиха

100% растителна формула помага да се поддржи природното обновување на клетките и елиминацијата на токсините. Формулиран со 51% ферментиран екстракт од црн чај, овој ултра-хидратантен крем продира длабоко во кожата за да обезбеди трајна хидратација и да даде изглед на цврста, еластична кожа. Колекцијата Црн чај ја содржи британската Премиум чајна компанија, Taylors of Harrogate. Taylors е основана во 1886 година, се занимава само со лисја од највисок квалитет на чај и има освоено многу награди за нивниот висок квалитет на чаеви. Комбинирни се 100% чист црн чај на Taylors со специјални пробиотици за да се создаде свој уникатен патентиран ферментиран екстракт од црн чај, кој е преполн со антиоксиданси и има моќни својства против стареење.

 

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Tonymoly The Black Tea London Classic Cream

1.600 ден

Нема на залиха