Кошничка 0 x

Product

Tonymoly The Black Tea London Classic Toner

1.600 ден 800 ден

Нема на залиха

Содржи над 82% од ферментиран екстракт од црн чај, овој нежен тоник се справува со еластичноста и ја враќа влажноста на кожата, а исто така помага во осветлување на тенот и ја прави кожата да се чувствува мека и еластична. Овој тоник ја храни и подготвува кожата за подобро да го апсорбира следниот чекор за нега на кожата. По нанесување на тонерот, може да се аплицира серум и крема. Без парабени, бензофенон и талк.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Tonymoly The Black Tea London Classic Toner

1.600 ден 800 ден

Нема на залиха