Кошничка 0 x

Product

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Cleansing Water

835 ден 668 ден

Нема на залиха

 

Оваа хидратантна вода за чистење ги отстранува нечистотиите на кожата, истовремено обезбедувајќи нежна хидратација. Оваа вода  е погодна дури и за најчувствителната кожа да постигне длабоко чистење без да се чувствува затегната и лишена од природните масла. Натопена со 10.000 ppm од нашиот специјално ферментиран зелен чај, оваа вода за чистење богата со антиоксиданси ја чисти и освежува уморната кожа со чистење во еден чекор ја вади  шминката и други нечистотии што ја затрупуваат кожата. Вашата кожа е спремна за останатите чекори од рутината.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Cleansing Water

835 ден 668 ден

Нема на залиха