Кошничка 0 x

Product

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser

860 ден 663 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser e нежен, благо киселкаст гел за миење на лице кој не ја иритира кожата, но темелно ги отстранува сите нечистотии. На кожата ѝ ја враќа оптималната pH вредност и ја штити од надворешни надразнувачи.

Темелно ја чисти кожата без да ѝ ја одземе влажноста, оставајќи ја свежа, витална и без чувство на затегнатост.

Наменет е за употреба кај сите типови кожа, а посебно е погоден за чувствителна кожа.

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser

860 ден 663 ден

Нема на залиха