Кошничка 0 x

Product

COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask

1.100 ден 1.011 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Збогатена со повеќе од 68,9% екстракт од ориз, оваа маска ѝ пружа интензивна нега и исхрана на кожата со длабинска хидратација и осветлување на пигментацијата.

COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask

1.100 ден 1.011 ден