Кошничка 0 x

Product

iUNIK Black Snail Restore Serum 30ml

1.100 ден 945 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Тоа е моќен серум кој ја обновува кожата, ја храни, осветлува, ја спречува појавата на брчки и прави лифтинг.

Начин на употреба: Со пипетата нежно нанесете соодветна количина на лицето и оставете да се впие.

iUNIK Black Snail Restore Serum 30ml

1.100 ден 945 ден

Нема на залиха