Кошничка 0 x

Product

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil 200ml

1.210 ден 1.044 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Тоа е нежно масло за темелно чистење на лицето кое длабински ја чисти шминката и остатоците од нечистотии благодарение на природните растителни масла кои истовремено ја негуваат кожата. По чистењето кожата ја остава свежа и хидрирана.

94% природно масло
За сите типови на кожа

Испумпајте 2-3 пати од ова масло за чистење на суви дланки. Нежно масирајте на суво лице почнувајќи од челото, потоа носот и образите. По масирањето, остатокот од маслото не го бришете со марамче, туку исплакнете го лицето со млака вода 2 до 3 пати.

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil 200ml

1.210 ден 1.044 ден

Нема на залиха