Кошничка 0 x

Product

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum 30ml

1.100 ден 899 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Моќен смирувачки серум кој на кожата ѝ пружа исхрана, нега против брчки и го подобрува тенот осветлувајќи ја.

Начин на употреба: Со пипетата нежно нанесете соодветна количина на лицето и оставете да се впие.

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum 30ml

1.100 ден 899 ден

Нема на залиха