Кошничка 0 x

Product

iUNIK Tea Tree Relief Toner 200ml

1.210 ден 908 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Тоа е тонер кој содржи 67% вода од чајно дрво, 19,5% вода од лист од азиска центела и екстракт од никулци. Помага во смирување на чувствителната кожа. Ја чисти кожата и ѝ ги пружа потребните нутритиенти.

Вода лист од Melaleuca alternifolia  67%
Вода од лист од Centella asiatica 19,5%
6 екстракти од никулци 6.000 ppm

iUNIK Tea Tree Relief Toner 200ml

1.210 ден 908 ден

Нема на залиха