Кошничка 0 x

Product

Mizon All In One Snail Repair Cream 35ml

780 ден 702 ден

Со формулата со висококонцентриран филтрат од слуз од полжав, овој крем ќе овозможи целосна грижа преку првиот чекор од вашата рутина за нега на кожата. Ја хидрира и штити кожата, помага да се изгубат фините линии, ги намалува лузните од акни.

Купувајте ги со попуст од 10% до 45% попуст производите од Snail линијата на Mizon.

За секој купен Mizon Snail производ добивате 10% попуст.

За 2 купени Mizon Snail производи добивате 20% попуст.

За 3 купени Mizon Snail производи добивате 30% попуст.

За 4 купени Mizon Snail производи добивате 40% попуст.

За 5 или повеќе купени Mizon Snail производи добивате 45% попуст.

Изберете ги вашите производи и контактирајте не на info@olpeo.mk или на социјалните мрежи за да го добиете вашиот код за попуст.

Во промотивниот период ќе биде достапен дополнителен попуст на сетови. Преверете за кои производи станува збор и не пропуштајте ја единствената можност!

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Употреба: Во првиот чекор од негата, нанесете преку целото лице и нежно масирајте.

Состав: вода, филтрат од слуз од полжав, цетеарил оливат, сорбитан оливат, цетеарил алкохол, бутилен гликол, глицерил стеарат, диметикон, хидрогенирано растително масло, палмитинска киселина, етилхексилглицерин, стеаринска киселина, полиакрилат-13, карбомер, полиизобутен, натриум полиакрилат, аденозин, трополон, полисорбат 20, сорбитан изостеарат, динатриум EDTA, сок од Betula alba, глицерин, ekstrakt od Portulaca oleracea, алкохол, 1,2-хександиол, екстракт од корен од Gentiana lutea, екстракт од Achillea millefolium, екстракт од Artemisia absinthium, екстракт од цвет од Arnica montana, екстракт од Centella asiatica, натриум хијалуронат, палмитоил трипептид-5, бета-глукан, екстракт од плод од Vaccinium macrocarpon (брусница), екстракт од плод од Rubus idaeus (малина), екстракт од плод од Prunus serotina, екстракт од плод од Cornus оfficinalis, екстракт од плод од Punica granatum, калиум сорбат, бакар трипептид-1, феноксиетанол.

Mizon All In One Snail Repair Cream 35ml

780 ден 702 ден