Кошничка 0 x

Product

Mizon Collagen Power Firming Enriched Cream

1.390 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Collagen Power Firming Enriched Cream е крем збогатен со колаген (54%) за супериорен ефект на зацврстување на кожата и истовремено доставување длабока хидратација. Аденозиот помага ефикасно да се подобри еластичноста на кожата и да се спречат фините линии.

Употреба: По чистењето, нанесете мала количина на лицето и масирајте нежно за подобра апсорпција.

Mizon Collagen Power Firming Enriched Cream

1.390 ден

Нема на залиха