Кошничка 0 x

Product

Klairs Rich Moist Soothing Serum

1.367 ден 1.299 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
За производот

Тоа е нежен серум со водена база со концентрирана формула направена со комплекс со богата мешавина од хидратантни состојки.

Нанесете на чиста кожа преку ден или навечер. Може да се нанесува како таргетиран третман на деловите од лицето на кои им е потребена посебна нега.

Употреба

Нанесете на чиста кожа преку ден или навечер. Може да се нанесува како таргетиран третман на деловите од лицето на кои им е потребен посебен третман.

Активни состојки

• Натриум хијалуронат

• Бета-глукан

• Витамин Е

• Екстракт азиска центела

Состав

Состав: вода, натриум хијалуронат, бутилен гликол, диметил сулфон, бетаин, нато гума, пропандиол, поликватерниум-51, динатриум EDTA, екстракт од Centella asiatica, екстракт од корен од Glycyrrhiza glabra (сладок корен), карбомер, аргинин, PEG-60 хидрогенирано рицинусово масло, лизин HCL, пролин, натриум аскорбил фосфат, ацетил метионин, теанин, хлорофенесин, токоферил ацетат, екстракт од плод од Illicium verum (анасон), екстракт од плод од Citrus paradisi (грејпфрут), екстракт од цвет од Nelumbium speciosum, екстракт од корен од Paeonia Suffruticosa, екстракт од корен од Scutellaria baicalensis, пантенол, екстракт од плод/лист/гранче од Luffa cylindrica, бета-глукан, екстракт од цвет од Althaea rosea, екстракт од лист од Aloe barbadensis, масло од Lavandula angustifolia (лаванда), масло од лист од Eucaliptus globulus, масло од цвет од Pelargonium graveolens, масло од кора од Citrus limon (лимон), масло од кора од Citrus aurantium dulcis (портокал), масло од цвет од Cananga odorata, екстракт од од Portulaca oleracea, екстракт од Apium graveolens (целер), екстракт, екстракт од лист од Brassica oleracea capitata (зелка), екстракт од Brasica oleracea italica (брокула), екстракт од лист од Brasica rapa (репа), екстракт од корен од Daucus carota sativa (морков), екстракт од трици од Oryza sativa (ориз), екстракт од плод/лист/гранче од Solanum lycopersicum (домат), линалол, лимонен.

Тоа е нежен серум со водена база со концентрирана формула направена со комплекс со богата мешавина од хидратантни состојки.

Нанесете на чиста кожа преку ден или навечер. Може да се нанесува како таргетиран третман на деловите од лицето на кои им е потребена посебна нега.

Нанесете на чиста кожа преку ден или навечер. Може да се нанесува како таргетиран третман на деловите од лицето на кои им е потребен посебен третман.

• Натриум хијалуронат

• Бета-глукан

• Витамин Е

• Екстракт азиска центела

Состав: вода, натриум хијалуронат, бутилен гликол, диметил сулфон, бетаин, нато гума, пропандиол, поликватерниум-51, динатриум EDTA, екстракт од Centella asiatica, екстракт од корен од Glycyrrhiza glabra (сладок корен), карбомер, аргинин, PEG-60 хидрогенирано рицинусово масло, лизин HCL, пролин, натриум аскорбил фосфат, ацетил метионин, теанин, хлорофенесин, токоферил ацетат, екстракт од плод од Illicium verum (анасон), екстракт од плод од Citrus paradisi (грејпфрут), екстракт од цвет од Nelumbium speciosum, екстракт од корен од Paeonia Suffruticosa, екстракт од корен од Scutellaria baicalensis, пантенол, екстракт од плод/лист/гранче од Luffa cylindrica, бета-глукан, екстракт од цвет од Althaea rosea, екстракт од лист од Aloe barbadensis, масло од Lavandula angustifolia (лаванда), масло од лист од Eucaliptus globulus, масло од цвет од Pelargonium graveolens, масло од кора од Citrus limon (лимон), масло од кора од Citrus aurantium dulcis (портокал), масло од цвет од Cananga odorata, екстракт од од Portulaca oleracea, екстракт од Apium graveolens (целер), екстракт, екстракт од лист од Brassica oleracea capitata (зелка), екстракт од Brasica oleracea italica (брокула), екстракт од лист од Brasica rapa (репа), екстракт од корен од Daucus carota sativa (морков), екстракт од трици од Oryza sativa (ориз), екстракт од плод/лист/гранче од Solanum lycopersicum (домат), линалол, лимонен.

Klairs Rich Moist Soothing Serum

1.367 ден 1.299 ден

Нема на залиха

Препорачана комбинација

  • Распродадено-18%
  • Распродадено-18%
  • Распродадено